"Sorun Sulama İse; Çözüm Sutek'te..."

   Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de suyun ekonomik kullanımı zorunlu olarak yaygınlaşmaktadır.Bir tarım ülkesi olan Türkiye’de üretimde ana girdilerden biri olan suyun ekonomik kullanımı artık kaçınılmaz olmuştur.

   SUTEK SULAMA olarak; tarımda suyun en ekonomik biçimde kullanımına olanak sağlayan Mikro Sulama Sistemlerinin yaygınlaşarak, tüm çiftçilerimizin faydalandığı ve tarımsal üretimlerinde kullandıkları bir yöntem olabilmesi için, çok yönlü olarak çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

   Damlama, mini sprink ve yağmurlama sulama sistemlerinin projelenmesi,kurulumu ve teknik danışmanlık hizmetlerinde, genç,dinamik ve tecrübeli teknik kadrosu ile önemli projelere imza atan SUTEK SULAMA ; kurulduğu 2002 yılından bugüne çiftçilerimize önemli hizmetler sunmuştur.

   Hali hazırda sulama sistemlerinin ve malzemelerinin toptan ve perakende satışı, damlama-mini sprink-yağmurlama sulama sistemlerinin projelenmesi ve montajı, peyzaj sulama sistemleri projeleme ve uygulama ile su terfi ve dağıtımına yönelik taahhüt hizmetleri Sutek bünyesinde yürütülen faaliyetlerdir.

Detaylı bilgi için; www.suteksulama.com.tr